Vstup pro abonenty:

Astrologie | Homeopatie | Diagnostika a léčba na dálku | ZajímavostiLéčím akutní i chronické nemoci:


On-line homeopatická léčba:
Pokud vás trápí nemoc či zdravotní neduh, můžete mě kontaktovat, a já se vám obratem pokusím nalézt vhodný způsob vaší léčby pomocí osvědčených astrologicko - homeopatických metod. (V duchu zákonů homeopatie léčím zásadně nikoli pouhé příznaky, ale pokouším se vždy nalézt vlastní příčinu a podstatu onemocnění.) Proto i vaše léčba by měla být zaměřena na vaše celkové uzdravení a ne jen na potlačení aktuálních potíží!

Vaši nemoc můžete začít řešit hned teď a nemusíte nikam jezdit. Využijte rychlé a pružné eletronické konsultace (můžete mě kontaktovat kdykoli na tomto emailu: leo@cwbc.cz). Za pomoci rychlé astrologické diagnosy a rychlé emailové komunikace s vámi jsem následně velmi rychle schopen pro vás připravit a obratem vám zaslat vaše homeopatické léky uzpůsobené přímo pro léčbu vašeho onemocnění!

Běžná základní cena léčby se pohybuje okolo 900,- Kč - což zahrnuje úvodní elektronické konsultace, následné vypracování vaší diagnosy a současně i rychlé navržení detailního postupu vaší léčby! Přesně namíchané homeopatické léky pro vaši terapii - většinou v ceně nepřesahující 100 Kč - vám následně mohu zaslat i poštou (pokud si to budete přát). Také ale máte možnost si předepsané homeopatické léky koupit v některých lékárnách, které homeopatika vedou...

Upozornění: běžná cena za každou další případnou on-line konsultaci či případ se pohybuje okolo 300 Kč - moji stálí klienti mají slevy!

horoskopy na týden, měsíc, rok horoskopy narození partnerské horoskopy Homeopatie
horoskopy na určitý den (na termín operace, důležité jednání...) léčba Reiki formace podvědomí

Sháníte marně nějaký homeopatický lék?
Jsem vám schopen připravit a dodat (pomocí přístrojů využívajících tzv. psychodynamisace) prakticky jakýkoli homeopatický lék, a to v kterékoli potenci! Připravím vám na přání také originální polykomponenty (tedy více účinných homeopatik obsažených v jednom jediném léku).


Běžná cena se pohybuje okolo 100,- Kč za ampuli léku (v balení cca 140 granulí). Zasílám během dvou dnů poštou!

horoskopy na určitý den (na termín operace, důležité jednání...) partnerské horoskopy
Homeopatie horoskopy narození formace podvědomí léčba Reiki horoskopy na týden, měsíc, rok

Účinné léky v chřipkovém období
Pomocí přístrojů využívajících tzv. psychodynamisace připravuji různé speciální homeopatické polykomponentní léky (více účinných homeopatik namíchaných do jednoho léku) cílené na pomoc v právě nadcházejícím období respiračních onemocnění a chřipek. Obsahují v různých potencích mj. například Mercurius solubilis, Belladonnu, Pyrogenium, Lachesis mutus apod. Tyto polykomponenty jsou ve většině případů účinnou prevencí i rychlou a kvalitní léčbou rovněž takzvané "prasečí chřipky"!


Běžná cena se pohybuje do 150,- Kč za ampuli léku (v balení cca 140 granulí). Zasílám během dvou dnů poštou!Můj telefon: +420 777 307 887 a email: leo@cwbc.cz

R E K L A M A :
Horoskopy na Kafe.cz.

Obsah stránek:
 1. Můj e-SHOP
 2. Hlavní stránka
 3. Horoskop on-line!
 4. Rychlá diagnosa a návrh vaší terapie
 5. Švančarovy léčivé substance
 6. Články a zprávy
 7. Zajímavosti:
  - choroby a konstelace
  - signatury planet a homeopatických léků
 8. Lunární horoskop!
 9. Astrologie
 10. Léčba vašich nemocí
 11. Homeopatie
 12. Horoskopy
 13. Formace podvědomí
 14. Vaše dotazy
 15. Léčba na dálku
 16. KontaktCo pro vás mohu dále udělat? 


Copyright © 2009 Leo Pavel Švančara. All Rights Reserved. Tento web, zaměřený na témata astrologie, na horoskopy, hypnozu, EFT, aktivní formaci podvědomí a homeopatii, provozujeme v rámci našich serverů Regionalist.cz, Iglau.cz a CWBC.cz

Právě je zde on-line , počet návštěvníků dnes (čtenářů včera: 42), čtenářů tento měsíc 466, kartičky: 5