Vstup pro abonenty:


Rychlá pomoc:


Moje publicistická revue Iglau.cz

Publicistika, revue, historie, zajímavosti. glosy, legendy...

4.8.: Zemětřesení roku 1328: Zánik Staré Jihlavy

3.8.: Výročí: Do naší doby se vrátili mučedníci...

2.8.: Tajemná zahrada a její zakladatel

29.7.: Most v Údolí mordů

2.12.: Proč dávný jihlavský adventní věnec měl svíček šest?

31.10.: Z jihlavských popravišť

29.10.: Říjen 1918 v Jihlavě...

27.10.: Svatý Václav mistra Šlezingera u Minoritů...Denní zprávy z Vysočiny:
Nejstar?í regionální deník (zal. 1996):

13.7.: V hmyzím hotelu na louce ve Velkém Meziříčí žije početná skupina včel samotářek

13.7.: Hygienici zakázali koupání v rybníce Ředkovec

12.7.: Z policejního deníku: chodec po srážce s autem utrpěl vážné zranění; opilý řidič způsobil nehodu

12.7.: Voňavá výstava Zahrada Vysočiny v Žirovnici představí lilie i jedlé květy, chybět nebude ani kulturní program

12.7.: V Rašeliništi Pod Trojanem roste vzácná mokřadní ostřice, suchopýr i vachta, na Kozénku se daří vstavači kukačce i koniklecům

12.7.: Střelmistr z legií František Pól z Mostišť skončil jako školník

12.7.: Letní soutěž o zajímavé ceny v infocentrech ČEZ, pozvánka nejen do Dukovan a Dalešic

12.7.: Devětadvacetiletý muž, který sexuálně a fyzicky napadl mladou ženu, skončil ve vazbě

11.7.: Z policejního deníku: opilí sedmnáctiletí mladíci ničili vybavení hřiště

11.7.: Táborská zoo získala jednoho z nejinteligentnějších ptáků světa, ohroženého papouška nestora kea
Web věnovaný
astrologii...
Provozuje:
Vitaeelhomeo Ltd.
správce stránek:
Leo |vančara
tel. 777 307 887
email: leo@cwbc.cz
URL: leo.cwbc.cz

Horoskopy | astrologie | homeopatie | homeopatický eshop | FAQVAŠE NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY:

Zde je pro vás k disposici místo, kde můžete najít odpověď na svůj problém, nebo se zeptat na cokoli z témat, kterým jsou věnovány tyto stránky

Tyto diskuse jsou určeny výhradně tématům astrologie, hypnozy, EFT, léčitelství, REIKI a všech souvisejících. Příspěvky netýkající se věci (nebo vulgární) budou mazány!

Téma: "Co je podmínkou, aby člověk uměl vykládat horoskopy ?"


zobrazuji příspěvky 15
(celkem je v této diskuzi 5 příspěvků)

Příspěvek vložil: barakuda   Datum: 2.6.2011 (19:36)
ty podvodniku.jeste ti na tvoje reci nekdo naleti. jak muzes chodit ke svatosti prijimani kdyz zijes v hrisnem vztahu s rozvedenou zenou.vse ve tvem zivote je podvod. uz jsi zaplatil co jsi si vypujcil od ubohe zeny ze slaneho.jisteze ne. ty nejsi zvykly vracet.jenom brat.

Příspěvek vložil: leo   Datum: 22.10.2009 (11:45)
Také vám přeji krásný den, "tono"!
S moují cestou k astrologii se to má asi takto: o této krásné vědě jsem leccos věděl od svého dědečka (který se tím zabýval celý život a byl shodou náhod mj. i spoluvězněm astrologa Jana Kefera v koncentračním táboře). Jenže mi to vždy celé připadalo velmi "suché" a jaksi akademické a hlavně po praktické stránce poměrně nevyužitelné. Vždy jsem si totiž říkal: "K čemu je mi VĚDĚT, když se s tím nedá prakticky nic dělat?". A tak jsem se nijak zvlášť touto - pro mne až příliš teoretickou - vědou nezabýval.
Jenže ve chvíli, kdy jsem se dostal úplně jinými cestami k homeopatii, jsem postupně objevil, že ono se v oblasti astrologie s mnohými konstelacemi často něco "dělat dá"! A nejlépe pomocí dnes pozapomenutých "hermetických signatur", které velmi uznávala ještě generace astrologů 19. století. Abych to vysvětlil: ke každé planetě, ke každému bodu zvěrokruhu či jakékoli konstelaci přísluší podle prastarých astrologických zkušeností vždy nějaká tzv. hermetická signatura, tedy například kov, minerál, zvíře, tón, den v týdnu a podobně... A tehdy mne napadlo zkusit na kritické konstelace dosazovat homeopatika - tedy, pokud například kdekoli stojí v obtížném postavení Merkur, bývá hermetickou signaturou toho místa v horoskopu dle starých alchymistů rtuť. Nu, a co tedy zkusit v takové chvíli použít homeopatikum rtuti, tedy Mercurius solubilis?
A ono to pro mne velmi překvapivě fungovalo!
V té chvíli jsem se začal astrologii věnovat daleko více a hlavně již prakticky, protože pojednou jsem v ní objevil mocný diagnostický i léčebný nástroj k možnému odstraňování či zmirňování potíží, nepříjemných vlivů na člověka i mnohých nemocí.
A dnes astrologii používám především po této stránce. Jsem přesvědčen, že hvězdy samy o sobě nijak "neovlivňují" svět nebo naše životy, ale jejich konstelace jsou nám jakýmsi názorným vodítkem či jakousi "kontrolkou", z níž můžeme za určitých okolností přečíst možný ZPŮSOB řešení té které situace. A ověřil jsem si na vlastní zkušenost, že to v mnoha a mnoha případech funguje více než překvapivě - to, oč se často u některých lidí po celá léta snaží neúspěšně oficiální medicina, se někdy podaří díky šťastně užité kombinaci astrologie a homeopatie vyřešit dokonce i někdy v řádu dnů!
Čili, abych na váš dotaz nějak smysluplně odpověděl: Astrologii (i když se této vědě věnoval můj výše zmíněný dědeček Ludvík - a ten to zase měl ještě od svého otce, mého praděda, jenž byl pro změnu jeden čas dokonce i osobním astrologem knížete Kamila Rohana) nedělám celý život. Kdepak!
Teprve v posledních letech nacházím možnosti jejího PRAKTICKÉHO uplatnění jako jedné z diagnostických a léčebných metod, jak někdy zjistit příčiny velmi složitých situací v životě lidí. (I proto jsem možná stále více skeptický jenom k samotné "výrobě" čistých horoskopů, protože mi nepřijde fér lidem říci "mohlo by vás ovlivnit to či ono", ale současně jim nedat na výběr několik řešení jejich nepříjemných situací.)

Příspěvek vložil: Leo   Datum: 22.10.2009 (11:46)
Ad tono (II.)
Nu, a k vašemu dotazu na Neptuna: Neptun není na první pohled ve vašem horoskopu nijak dominantní planetou! Nicméně - a to jen tak v rychlosti - jeho postavení na 8 stupni Štíra by mohlo mj. naznačit, že byste za jistých okolností mohla vy osobně mít podvědomé sklony hledat v životě partnery s nějakou závislostí - například alkohol. To je ale jen rychlý zběžný pohled!!! Jinak bych si dával také na vašem místě pozor na případné potíže s nohama, například trombozy v lýtkách - v tom případě by byl nutný častý pohyb nohou, žádné dlouhé nehybné sezení a pokud by toto byl váš případ, preventivně jednou za měsíc užít například homeopatikum Ferrum metallicum (vaše kvadratura Mars v. Uran) v potenci 30CH.
Děkuji za váš dotaz a přeji krásný a hezký podzimní den
Leo Švančara

Příspěvek vložil: tono   Datum: 21.10.2009 (17:44)
Dobrý den,
snad nebude můj dotaz příliš vtíravý, ale osobně by mě zajímalo, jak jste se Vy konkrétně dostal k astrologii. Bylo to ve Vás už dávno nebo jste se tomuto začal věnovat po nějaké určité situaci?
Protože mě tohle všechno zajímá, mohla bych se Vá například zeptat jak je to s neptunem u mého narození - 22.11.1959, Jihlava 7,45?
Děkuji a přeji ze srdce ať se Vám vše daří a potkáváte samé hodné lidi.

Příspěvek vložil: Leo   Datum: 21.5.2009 (23:07)
Skoro nic! Jenom trošilinku toho logického myšlení (dobře postavený Merkur :-) plus pořádnou porci intuice (výraznější Neptun :-). A pak nějakou tu astrologičtější vazbu ve svém horoskopu - například nějaký aspekt mezi Venuší a Uranem...
Ale vážně: Pokud se chce kdokoli pokusit toto nádherné téma lépe poznat, doporučuji zejména začít Praktickou astrologií od Jana Kefera (momentálně jsem ji dokonce tuhle viděl někde v levných knihách!!!).
Toť vše!
(Původně jsem se naivně domníval, že na těchto stránkách budu psát hlavně právě některé zajímavosti výkladů horoskopů a zejména pak o astro-homeopatice, či o spojení astrologie s metodami emočních technik např. EFT, jenže stále mi - pro samou astrologii praktickou - nezbývá čas na astrologii populárně teoretickou :-)
Ale nevadí, snad se k tomu někdy dostanu...
Zobraz příspěvky číslo   1-5   
PŘIDAT DALŠÍ PŘÍSPĚVEK:
do diskuze "Co je podmínkou, aby člověk uměl vykládat horoskopy ?"

Jméno / předzdívka:
Váš případný email:

Text vašeho příspěvku:POZOR! Toto kontrolní trojčíslo:  833  vepište sem:

       


Kontakt na mne
Leo P. Švančara:
Poslat email L. Švančarovi...leo@iglau.cz
Telefon na Lea Švančaru...+420 777 307 887
Další moje příspěvky:

Humoresky bedřichovské

Moje vzpomínky a sekvence z rodného jihlavského Bedřichova:
- Příběh dušičkový…

- Jak hospodář Václav chtěl tak usilovně život zachránit, až o něj přišel…

- Děkanovo kvarteto, aneb, jak většina má vždy patrně asi pravdu.

- Listopad 1989: Koncert ve Vlašimi, demonstrace nefachčenek – a také co tehdy prorocky odhadl starý kněz.

- Jak se moje pomsta udavačskému komunistickému dědkovi skrze krásné ženské nohy proměnila v trojku z chování.

- Proč měl jihlavský adventní věnec nikoli čtyři, ale šest svíček?

- Těžké hříšníky jejich vlastní hříchy ani do hrobu někdy nepustí…

- Příběh dušičkový, aneb jak jsem se už nikdy nestal mrakopravcem.

- Co povyprávěl starý skicář o poslední šachové partii s mým dědečkem?

- Příběh ztraceného kocourka Mňouka…


 


Copyright © 2009-2018 Leo Pavel Švančara. All Rights Reserved. Tento web, zaměřený na témata astrologie a homeopatie je součástí homeopatického serveru XVI. Svatých pomocníků, provozovaného britskou homeopatickou společností Vitaeelhomeo Ltd.

Právě je zde on-line 1, počet návštěvníků dnes 56 (čtenářů včera: 264), čtenářů tento měsíc 3530, kartičky: 2