Vstup pro abonenty:

Astrologie | Homeopatie | Diagnostika a léčba na dálku | ZajímavostiDiagnostika i léčba vašich potíží na dálku:


Vaše potíže je možno nejen rychle diagnostikovat, ale i účinně léčit!
Není vždy bezprostředně nutné, abyste jezdili přes půl republiky za diagnostikou svých potíží či léčbou. Příčiny vašich problémů lze velmi často spolehlivě nalézt během několika dnů a někdy i hodin - rychle, efektivně a bez objednacích lhůt a čekání v čekárnách ordinací!

Pokud vás trápí jakékoli potíže a nedaří se je stále uspokojivě diagnostikovat, mohu vám pomoci velmi rychle nejen zjistit příčiny vašich potíží, ale pokusit se vaše potíže (a zejména vás!) vyléčit. A to i na dálku!


Mohu vám totiž pomoci prostřednictvím astrologické diagnosy, která je založena jednak na analýze vašich originálních konstelací v horoskopu narození a současně na počítačovém porovnání vašich potíží i konstelací se všemi konstelacemi, potížemi a chorobami v mojí rozsáhlé databázi klientů.

(Protože se velmi často určité konstelace - podle nejen mých zkušeností - opakovaně vážou přímo k určitým typům onemocnění, lze tak často velmi rychle zjistit pravou příčinu vašich potíží a následně neprodleně navrhnout vhodnou a účinnou léčbu!

Současně v případě základní a rychlé homeopatické léčby často není ani nutno vám léky pracně "fyzicky" posílat na vaši adresu, ale mohu je pomocí speciálního počítače zaslat v řádu několika málo vteřin jednoduše "na dálku" přímo do vašeho organismu. Tato unikátní homeopatická metoda, nazývaná psychodynamisací či elektronickou bioresonancí (jejíž původním autorem je dr. Gerd Messerer, na nějž navázali později například Bruce Copen a jiní), je bleskově rychlá, účinná a přitom spolehlivá, přičemž navíc - stejně jako většina homeopatických terapií - nemá naprosto žádné vedlejší účinky!

Co potřebuji k vaší diagnose a k léčbě na dálku?

Zašlete mi emailem datum a místo - a pokud možno i co nejpřesnější čas - vašeho narození (pokud ovšem přesný čas nevíte, nevadí, i tak může být diagnosa dosti přesná). Současně s tím mi nezapomeňte popsat co nejpřesněji vaše hlavní potíže, které vás trápí, včetně toho, jak dlouho těmito potížemi trpíte.
Na základě toho jsem schopen velmi rychle (zhruba do jednoho dne!) vám vypočítat, určit a ověřit nejpravděpodobnější diagnosu vašeho problému a současně s tím vám také navrhnout vhodnou léčbu!

Poznámka: Pokud jste ve svém dosavadním životě v minulosti prodělali již některá onemocnění, včetně například operací, nezapomeňte mi je také uvést do vašeho emailu, a to pokud možno včetně kalendářního data, kdy k onemocnění či zákroku došlo. Může to být velmi důležité pro nalezení správné diagnosy vašeho současného problému!

Základní cena této diagnosy na dálku se u mne pohybuje okolo cca 700,- Kč a analýzu i porovnání vám jsem schopen vypracovat do 24 hodin!
Případná základní navazující homeopatická terapie na dálku se potom pohybuje v ceně max. do 300,- Kč a je ji možno zahájit ihned po určení diagnosy a následné elektronické či telefonické domluvě s vámi bez ohledu na vzálenost! Tato léčba začne účinkovat ihned, ať se již v té chvíli nalézáte kdekoli!

Kromě toho vám případně mohu přesně namíchané homeopatické léky pro vaši další doplňující terapii později zaslat i poštou (v případě vašeho přání). Tyto léky většinou nepřesahují cenu 150 Kč za lék.

Také ale máte kromě toho možnost si mnou předepsané homeopatické léky koupit v těch lékárnách, které homeopatika vedou...Leo Švančara, tel. +420 777 307 887
email: astro@leosvancara.cz
horoskopy na týden, měsíc, rok horoskopy narození partnerské horoskopy Homeopatie
horoskopy na určitý den (na termín operace, důležité jednání...) léčba Reiki formace podvědomí

Sháníte marně nějaký homeopatický lék?
Jsem vám schopen připravit a dodat (pomocí přístrojů využívajících tzv. psychodynamisace) prakticky jakýkoli homeopatický lék, a to v kterékoli potenci! Připravím vám na přání také originální polykomponenty (tedy více účinných homeopatik obsažených v jednom jediném léku).


Běžná cena se pohybuje okolo 100,- Kč za ampuli léku (v balení cca 140 granulí). Zasílám během dvou dnů poštou!

horoskopy na určitý den (na termín operace, důležité jednání...) partnerské horoskopy
Homeopatie horoskopy narození formace podvědomí léčba Reiki horoskopy na týden, měsíc, rok

Účinné léky v chřipkovém období
Pomocí přístrojů využívajících tzv. psychodynamisace připravuji různé speciální homeopatické polykomponentní léky (více účinných homeopatik namíchaných do jednoho léku) cílené na pomoc v právě nadcházejícím období respiračních onemocnění a chřipek. Obsahují v různých potencích mj. například Mercurius solubilis, Belladonnu, Pyrogenium, Lachesis mutus apod. Tyto polykomponenty jsou ve většině případů účinnou prevencí i rychlou a kvalitní léčbou rovněž takzvané "prasečí chřipky"!


Běžná cena se pohybuje do 150,- Kč za ampuli léku (v balení cca 140 granulí). Zasílám během dvou dnů poštou!Můj telefon: +420 777 307 887 a email: leo@cwbc.cz

R E K L A M A :
Horoskopy na Kafe.cz.

Obsah stránek:
 1. Můj e-SHOP
 2. Hlavní stránka
 3. Horoskop on-line!
 4. Rychlá diagnosa a návrh vaší terapie
 5. Švančarovy léčivé substance
 6. Články a zprávy
 7. Zajímavosti:
  - choroby a konstelace
  - signatury planet a homeopatických léků
 8. Lunární horoskop!
 9. Astrologie
 10. Léčba vašich nemocí
 11. Homeopatie
 12. Horoskopy
 13. Formace podvědomí
 14. Vaše dotazy
 15. Léčba na dálku
 16. KontaktCo pro vás mohu dále udělat? 


Copyright © 2009 Leo Pavel Švančara. All Rights Reserved. Tento web, zaměřený na témata astrologie, na horoskopy, hypnozu, EFT, aktivní formaci podvědomí a homeopatii, provozujeme v rámci našich serverů Regionalist.cz, Iglau.cz a CWBC.cz

Právě je zde on-line , počet návštěvníků dnes (čtenářů včera: 42), čtenářů tento měsíc 466, kartičky: 5